O nas

BETER.PL Sp. z o.o.

Beter.pl to nowa platforma, w której możesz porównać kursy bukmacherskie.

Zasada jest prosta, wyższe kursy to wyższe wygrane a często różnice są kolosalne. Na „beterze” prezentujemy porównania kursów na najpopularniejsze typy każdego dnia. Znajdziesz u nas również aktualne kursy na rozgrywki polskiej PKO Ekstraklasy, Fortuna 1.ligi i czołowych lig piłkarskich w Europie.

Aktualizacje porównań odbywają się co kilka-kilkanaście minut. Każdego dnia generujemy ponad 60 porównań kursów u 6 znanych, popularnych i legalnych bukmacherów. Zależy nam na Waszym zaufaniu, dlatego wszystkie porównania przeprowadzane są w sposób zautomatyzowany, bez jakiejkolwiek ingerencji z naszej strony.

Oczywiście to tylko początek, w najbliższych tygodniach planujemy rozwijać naszą platformę, powiększać liczbę obsługiwanych bukmacherów o kolejnych polskich operatorów. Będziemy również rozszerzać porównania o kolejne rozgrywki i dyscypliny. Pojawią się też porównania poszczególnych marketów w ramach meczów. Co najważniejsze, w ostatecznej wersji platformy aktualizacje kursów odbywać będą się o wiele częściej niż dzisiaj.

Kim jesteśmy?

Betera tworzą ludzie z pasją, którzy branżę bukmacherską znają od podszewki. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie, teraz pragniemy podzielić się nim z Wami. Beter to nie tylko porównywarka, to również kompendium wiedzy bukmacherskiej. Znajdziecie u nas informacje i artykuły o produktach, ofertach specjalnych i promocjach.

BETER.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

43-426 Ogrodzona, ul.Kościelna 34
NIP: 5482724784 | REGON: 383326331 | KRS: 000785426
Kapitał zakładowy: 6000zł

Usunąć wszystko?
Nie 
Tak 
KUPON
0
0[zł]
dodaj mecz na kupon klikając w kurs

Stawka [zł]
AKTYWNE BONUSY BetclicBETFANFortunaPZBukSuperbetTotalbetTotolotek