O nas

BETER.PL Sp. z o.o.

Beter.pl to nowa platforma, w której możesz porównać kursy bukmacherskie.

Zasada jest prosta, wyższe kursy to wyższe wygrane a często różnice są kolosalne. Każdego miesiąca na „beterze” prezentujemy porównania kursów dla ponad 30.000 spotkań sportowych. Znajdziesz u nas aktualne kursy na rozgrywki polskiej Ekstraklasy, Fortuna 1.ligi oraz czołowych lig piłkarskich Europy: Premier League, Bundesligi, SerieA, Ligue 1, Ligi Mistrzów czy Ligi Europy. Piłka nożna to jednak nie wszystko – u nas znajdziesz również porównania kursów w innych dyscyplinach: tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej, futsal, rugby i futbol amerykański, tenis stołowy, a także rozgrywki e-sportowe dla CS:GO, Dota2 i League of Legends.

Aktualizacje porównań odbywają się automatycznie co kilkanaście minut. Każdego dnia generujemy porównania kursów u 13 znanych, popularnych i legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Zależy nam na Waszym zaufaniu, dlatego wszystkie porównania przeprowadzane są w sposób zautomatyzowany, bez jakiejkolwiek ingerencji z naszej strony.

Kim jesteśmy?

Betera tworzą ludzie z pasją, którzy branżę bukmacherską znają od podszewki. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie, teraz pragniemy podzielić się nim z Wami. Beter to nie tylko porównywarka, to również kompendium wiedzy bukmacherskiej. Znajdziecie u nas informacje i artykuły o produktach, ofertach specjalnych i promocjach.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z największymi firmami bukmacherskimi w Polsce.
Oprócz działań marketingowych w ramach programów afiliacyjnych,
oferujemy unikalne produkty wspierające działania firm bukmacherskich.
Jesteśmy także oficjalnym partnerem LVision w Polsce.

Nasze produkty

Analizy rynku

Sporządzanie analiz porównawczych ofert kursowych i marż legalnych bukmacherów w Polsce, wykonywane w formie miesięcznych raportów porównawczych dowolnych lig piłkarskich i nie tylko.

Automatyczne zapowiedzi

Automatyczne generowanie treści zapowiedzi meczowych w języku polskim, na podstawie wyników sportowych i analiz wcześniejszych meczów. Obecnie wspieranych 15 głównych lig piłkarskich.

BetBooster

Zautomatyzowana usługa wskazówek sportowych oparta na danych historycznych, wydarzeniach odbywających się live i analizie sztucznej inteligencji, obejmująca zarówno rynek Przedmeczowy jak i rynek Live.

BETER.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

43-426 Ogrodzona, ul.Kościelna 34
NIP: 5482724784 | REGON: 383326331 | KRS: 000785426
Kapitał zakładowy: 6000zł

anuluj 
wyczyść kupon 
KUPON
0
0 zł
mecz
typ
kurs
dodaj mecz na kupon klikając w kurs
wygrane z uwzględnieniem aktywnych bonusów
pokaż wygrane pozostałych firm
zminimalizuj

Stawka  zł
AKTYWNE BONUSY Betclic BETFAN Fortuna PZBuk Superbet Totalbet Totolotek