Bukmacherzy - STS

Legalna firma bukmacherska w Polsce
STS

Pełna nazwa:

Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice

Najważniejsze:

STSTV: kalendarz streamów

Aplikacje mobilne

Z

Szybka rejestracja

Tak, konto tymczasowe.

Szybkie wpłaty

Obsługa 30 banków, Dotpay, PayU, Tpay, BLIK, Skrill, Netteller, Paysafecard, karta kredytowa, wpłata w punkcie stacjonarnym na konto. Link
Z

Szybkie wypłaty

Wypłaty realizowane do 15 minut, 7 dni w tygodniu, od 10:00 do 24:00, do 12 podmiotów bankowych

Info z oficjalnej strony (cytat):

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Spółka powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju, zatrudniając blisko 1.300 osób. STS nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansował krajowych konkurentów.
STS udostępnia usługi nie tylko za pośrednictwem ponad 440 nowoczesnych lokali przyjmowania zakładów czy strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m. in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie e-sportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu. Spółka oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych online – także użytkownikom urządzeń mobilnych – w ramach STS TV. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje blisko 2.000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.
Po zdystansowaniu krajowej konkurencji kolejnym krokiem milowym spółki jest ekspansja poza granicami Polski. Od lutego 2019 roku STS prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. W tych krajach STS oferuje usługi w ramach współpracy z firmą BetConstruct.
STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Cracovii, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Organizatorem zakładów wzajemnych urządzanych na stronie www.sts.pl jest:
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000080269, NIP: 6422187001, kapitał zakładowy 2.496.000 złotych.

Sponsoring:

Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Widzew Łódź
Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk

 

PLS

 

Zezwolenie:

W 2012 roku STS jako trzeci podmiot w Polsce uzyskała zezwolenie Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów przez sieć Internet:
3. Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

anuluj 
wyczyść kupon 
KUPON
0
0 zł
mecz
typ
kurs
dodaj mecz na kupon klikając w kurs
wygrane z uwzględnieniem aktywnych bonusów
pokaż wygrane pozostałych firm
zminimalizuj

Stawka  zł
AKTYWNE BONUSY Betclic BETFAN Fortuna PZBuk Superbet Totalbet Totolotek