Bukmacherzy - Fortuna

Legalna firma bukmacherska w Polsce

Pełna nazwa:

LV BET Zakłady Bukmacherskie spółka z o.o.

Siedziba: ul. Melchiora Wańkowicza 3, Katowice

Zarejestruj się w LVBET

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w LVBET, możesz zmienić to teraz.
Wpisz przy rejestracji kod promocyjny: BETER i odbierz bonusy!
Pakiet powitalny obejmuje:
+ 500 PLN BONUS KLASYCZNY
przy pierwszym depozycie
+ 600 PLN BONUS KLASYCZNY przy drugim depozycie
+ 900 PLN BONUS Z MNOŻNIKIEM WYGRANEJ przy trzecim depozycie
Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie rejestracji.
Ponadto odbierz: BONUS BEZ DEPOZYTU 20 PLN
oraz: Bonus Start App 20 PLN

Najważniejsze:

Z

Szybka rejestracja

Szybkie wpłaty

LV BET oferuje szeroki wybór metod wpłaty środków, tak aby każdy klient mógł skorzystać z preferowanego przez siebie sposobu, a jego środki były całkowicie bezpieczne. Nasza oferta zawiera zarówno szybkie przelewy, jak również aplikacje płatnicze i portfele elektroniczne. LV BET nie pobiera żadnej opłaty za dokonywanie wpłat na konto gracza. Link
R

Szybkie wypłaty

TAK

Info z oficjalnej strony (cytat):

OTO MY – LVBET

Nowa marka na rynku bukmacherskim. Moglibyśmy wzorem konkurencji napisać, że przede wszystkim – jesteśmy LEGALNI na polskim rynku, ale nie na tym chcemy opierać swoją unikalność. Chcemy, abyście wiedzieli, że w LV BET zaskoczymy Was, naszych Graczy, dynamiką rozwoju, świeżymi pomysłami, a przede wszystkim podejściem nastawionym na Was, drodzy Użytkownicy! Chociaż jesteśmy firmą nową, to tworzą ją ludzie, którzy wiedzą, czego chcecie i którzy dzielą pasję do sportu, tak samo jak Wy! Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu komfort, różnorodność oraz – a może przede wszystkim – bezpieczeństwo gry, które staną się naszymi znakami rozpoznawczymi zaraz obok kreatywności.

PROFIL FIRMY

Kim jesteśmy? Jesteśmy miłośnikami zakładów sportowych tak samo jak Wy! Dlatego postaramy się zapewnić jak najlepszą jakość obsługi w najwyższych standardach. Jesteśmy kibicami, tak samo jak Wy! Dlatego zrobimy wszystko, abyście znaleźli tu każdą ofertę o jakiej zamarzycie. Nie zapominając przy tym oczywiście o zasadach ODPOWIEDZIALNEJ GRY i udostępnieniu naszych usług jedynie osobom pełnoletnim. Ponadto, jako firma z siedzibą w Polsce, ściśle stosujemy się do Polskiego prawa oraz praw Unii Europejskiej dotyczących bezpieczeństwa gier online. A co za tym idzie – tak, jesteśmy LEGALNI! Nasi Doradcy z chęcią wyjaśnią na czym polega Odpowiedzialna Gra oraz wyjaśnią, jak korzystać z jej narzędzi. Zapraszamy!

NASZE PRODUKTY

Oferujemy ekscytujący świat zakładów sportowych online, a szeroka gama naszych zakładów sportowych zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Nieustannie jednak pracujemy nad wprowadzaniem nowych rodzajów dyscyplin i produktów do naszego serwisu, abyście mogli doświadczyć jeszcze więcej niezapomnianej rozrywki. Jakich produktów? Obecnie jeszcze nie zdradzamy szczegółów, ale gwarantujemy, że z nami nie zaznacie nudy.

BEZPIECZEŃSTWO

Pragniemy, aby czas spędzony w naszym serwisie dostarczył Wam rozrywki na najwyższym poziomie. Wiemy jednak, że podstawą dobrej zabawy jest bezpieczeństwo danych osobowych, informacji dotyczących płatności oraz przesyłanych nam dokumentów. Dlatego zapewniamy, że zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz prawem Unii Europejskiej, jesteśmy zobowiązani do pełnej ochrony i zabezpieczenia wszelkich informacji przez Was nam dostarczonych. Nasz dział bezpieczeństwa na bieżąco monitoruje potencjalne zagrożenia w celu zapobiegania i przeciwdziałania wszelkim podejrzanym aktywnościom, aby mieć pewność, że nikt nie może uzyskać dostępu do Waszych danych.

Sponsoring:

Główny sponsor:

Śląsk Wrocław
PFC Victoria London
laczynaspasja.pl

Oficjalny sponsor:

Unia Leszno
Wisła Płock
Stal Mielec
Anonymo

Zezwolenie:

LVBet posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich  zakładów wzajemnych na podstawie zezwolenia z dnia 13 maja 2016r numer PS4.6831.9.2016.EQK.

anuluj 
wyczyść kupon 
KUPON
0
0 zł
mecz
typ
kurs
dodaj mecz na kupon klikając w kurs
wygrane z uwzględnieniem aktywnych bonusów
pokaż wygrane pozostałych firm
zminimalizuj

Stawka  zł
AKTYWNE BONUSY Betclic BETFAN Fortuna PZBuk Superbet Totalbet Totolotek