Bukmacherzy - BETFAN

Legalna firma bukmacherska w Polsce

Pełna nazwa:

BETFAN Sp. z o.o.

Siedziba: Warszawa

Rejestrując się z kodem promocyjnym BETER zyskujesz bonus powitalny do 3000zł!, 100zł! zakład bez ryzyka, +14% do wygranych!   > REJESTRACJA <

 

Najważniejsze:

Z

Szybka rejestracja

Szybkie wpłaty

Ponad 20 banków, Przelewy24, blik, karta kred. Link
R

Szybkie wypłaty

TAK

Info z oficjalnej strony (cytat):

BETFAN to nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Powstaliśmy, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki. U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie.

SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to kategorie naszych produktów, które oddajemy Wam do dyspozycji. Liczymy, że ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. A do tego dochodzą jeszcze nasze własne, niespotykane nigdzie indziej zakłady!

“CHCEMY BYĆ JAK KUMPEL”

Chcemy być jak kumpel! Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji.

Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz komunikacji pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem.

Oczywiście, a może przede wszystkim potrafimy być poważni i profesjonalni, o czym stanowi ustanowiony i do dziś niepobity rekord Polski w szybkości uzyskania licencji bukmacherskiej online – urzędowe 6 miesięcy, co do dnia!

 

Zezwolenie:

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

Usunąć wszystko?
Nie 
Tak 
KUPON
0
0[zł]
dodaj mecz na kupon klikając w kurs

Stawka [zł]
BetclicBETFANFortunaPZBukSuperbetTotalbetTotolotek