Bukmacherzy - Fortuna

Legalna firma bukmacherska w Polsce

Pełna nazwa:

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa

Udział w rynku:

Brak danych odnośnie udziału w rynku. Rok założenia: 2017 (w Polsce)

Najważniejsze:

Z

Szybka rejestracja

Szybkie wpłaty

W TOTALbet możesz dokonać błyskawicznej wpłaty z każdego banku, bez doliczania prowizji. Dostęp do najpopularniejszych systemów płatności to wygoda i gwarancja bezpieczeństwa. Również aplikacja mobilna zapewnia pełną funkcjonalność w obszarze płatności. Link
Z

Szybkie wypłaty

TAK

Info z oficjalnej strony (cytat):

Jesteśmy firmą nową, ale tworzoną przez doświadczony zespół. Nasze cechy to jakość, wygoda i bezpieczeństwo. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, dostosowane do oczekiwań polskiego odbiorcy. Angażujemy się w rozwój sportu i eSportu, dbając o aspekt społeczny. To my – TOTALbet.

Bezpieczeństwo i legalność

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media, skupiająca silne i rozpoznawalne marki medialne, m.in. „Super Express” i „Murator”.

Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator NC+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

 

Sponsoring:

TOTALbet wspiera polski sport i eSport. Spółka sponsoruje turniej CS:GO pod nazwą Games Clash Masters, który w dniach 28-30 września odbędzie się w Gdyni. W ten sposób dajemy polskim drużynom możliwość rywalizacji na własnym terenie z mocnymi, międzynarodowymi przeciwnikami. Pula nagród Games Clash to aż 300 tys. złotych.

Zależy nam także na rozwoju kultury fizycznej, dlatego wspieramy projekty, które zachęcają ludzi do uprawiania sportu. Angażujemy się zarówno w sport profesjonalny, jak i amatorski.  LINK

 

Zezwolenie:

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich  zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017.

Usunąć wszystko?
Nie 
Tak 
KUPON
0
0[zł]
dodaj mecz na kupon klikając w kurs

Stawka [zł]
AKTYWNE BONUSY BetclicBETFANFortunaPZBukSuperbetTotalbetTotolotek