Bukmacherzy - TOTALbet

Legalna firma bukmacherska w Polsce

Pełna nazwa:

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa

Zarejestruj się w TOTALbet

Jeżeli nie masz jeszcze konta w TOTALbet, możesz zmienić to teraz.
Rejestrując się z nami możesz otrzymać:
BONUS POWITALNY 5000 PLN WYPŁACANY w GOTÓWCE
+ FREEBET 20+20 PLN
za rejestrację.

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na stronie rejestracji.

Najważniejsze:

Z

Szybka rejestracja

Szybkie wpłaty

W TOTALbet możesz dokonać błyskawicznej wpłaty z każdego banku, bez doliczania prowizji. Dostęp do najpopularniejszych systemów płatności to wygoda i gwarancja bezpieczeństwa. Również aplikacja mobilna zapewnia pełną funkcjonalność w obszarze płatności. Link
Z

Szybkie wypłaty

TAK

Info z oficjalnej strony (cytat):

TOTALbet – jesteśmy legalną, polską firmą bukmacherską. Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Wysokie kursy i Gra Bez Podatku, połączone z nowoczesnym systemem to jakość, na którą czekałeś! Wspieramy polski sport będąc sponsorem Warty Poznań, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz organizacji sportów walki takich jak Fight Exclusive Night, Armia Fight Night oraz Punchdown!

Bezpieczeństwo i legalność

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media, skupiająca silne i rozpoznawalne marki medialne, m.in. „Super Express” i „Murator”. Holding działa w wielu obszarach, m.in. hotele, restauracje, park rozrywki Julinek czy legalne kasyna naziemne. Duża grupa gwarantuje stabilność – z TOTALbet grasz legalnie, nowocześnie i bezpiecznie!

Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator NC+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Sponsoring:

Warta Poznań – sponsor strategiczny
Polski Związek Lekkiej Atletyki (PZLA)
VERVA Warszawa
FEN MMA
Armia Fight Night
Punchdown

Zezwolenie:

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich  zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017.

Oferta zakładów bukmacherskich (produkt)

 1. Zakłady specjalne (TOTALboost, TOTALhit)
  Polegają na podniesieniu kursów w wybranych zdarzeniach względem regularnej oferty.(Dokładniej opisane w części „Oferta Promocyjna”)
 2. Zakłady live
  bogata oferta zakładów na żywo od sportów tradycyjnych aż po ofertę na esport zaspokoi najbardziej wymagających graczy.
 3. Transmisje live
  Dostępne dla wybranych zdarzeń, dzięki tej funkcji klient ma możliwość uruchomienia transmisji bezpośrednio w zakładce gdzie są dostępne zakłady na dane zdarzenia, pozwala to dynamicznie reagować na sytuację w spotkaniu
 4. Zakłady przedmeczowe
  Bogata oferta zakładów przedmeczowych w której każdy znajdzie coś dla siebie od najbardziej popularnej piłki nożnej, przez sporty walki i tenis stołowy aż do szachów i pessapalo.
 5. Zakłady e-sportowe
  dedykowana zakładka dla miłośników sportów elektronicznych. Counter-strike, call of duty, league of legends i inne wszystko to znajdziesz w zakładce „esport”
 6. TOTAL GAMES
  gry karciane i dynamiczna rozgrywka na żywo, to właśnie TOTAL GAMES. Oferujemy trzy kasynowe gry karciane Poker, Bakarat, Blackjack.
 7. Zakłady Virtualne
  Dynamiczna rozrywka, wygrane co kilka minut, mecze 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę – to zalety sportów wirtualnych. W TOTALbet oferujemy wirtualne zakłady na 5 dyscyplin: piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi chartów, żużel i motocykle.

CO WYRÓŻNIA TOTALbet?

 • Rozwinięta GRA BEZ PODATKU obowiązująca 24/7 na zakłady AKO3 a nawet na single i double LIVE.
 • Wysokie kursy na topowe zdarzenia. Na stronie TOTALbet codziennie można znaleźć porównanie kursów z ofertą konkurencji.
 • TOTAL Bonus: Za każde zdarzenie na kuponach z min. 4 zdarzeniami dodatkowo dajemy bonus powiększający wygraną. Tym sposobem można uzyskać wygrana powiększoną aż o 113%!!!
 • Szeroka oferta zakładów bukmacherskich.
 • Większe wygrane możliwe do uzyskania przy tej samej stawce wkładu dzięki grze bez podatku, wysokim kursom i TOTALbonus.
 • Transmisje TV LIVE dostępne na stronie dla zalogowanych użytkowników.
 • Symulowane gry karciane: Blackjack, Poker i Bakarat – codziennie na żywo od 12:00.
 • Klub TOTAL VIP: CASHBACK i nagrody freebet dla Klientów ze statusem VIP GOLD.

Oferta Promocyjna

Wszystkie aktualne promocje można znaleźć pod linkiem: https://totalbet.pl/pages/promocje.

Oferta Powitalna:

1.Bonusy Freebet:

· Freebet 20 PLN (za rejestrację konta stałego)
· Freebet 5 PLN (za udzielenie zgód marketingowych)
· Freebet 5 PLN (za pierwszy depozyt)
· Freebet 5 PLN (za pierwszy zakład z salda głównego)
· Freebet 5 PLN (za pierwszy zakład na sporty wirtualne)
· Freebet X PLN (Opcjonalnie za wpisanie Kodu promocyjnego)
Link do promocji: https://totalbet.pl/news/20plus20.

2.Bonus od wpłaty:

· Bonus 100% od pierwszego dokonanego depozytu do 5000 PLN. Klient dokonując wpłaty na kwotę np. 1000 PLN Otrzymuje bonus 1000 PLN. Aby uwolnić środki klient musi dokonać obrotu depozytem w jednym z dwóch możliwych wariantów 4×4 (4 zdarzenia kurs min 1.25 4x obrót wpłaconą kwotą) lub 5×3(3 zdarzenia kurs min 1.25 5x obrót wpłaconą kwotą). Po każdym obrocie na 1000 PLN klient otrzyma 200 lub 250 PLN w gotówce i tak aż do wypłaty całości kwoty bonusowej.

3. Zakład bez ryzyka*:

· Promocja która gwarantuje nam zwrot 88% stawki jeśli pierwszy postawiony na koncie kupon okaże się przegrany. Aby wziąć w niej udział należy wpisać dedykowany kod promocyjny oraz zawrzeć pierwszy zakład w historii konta. Zakład musi zawierać 1 lub 2 zdarzenia (bez zakładów systemowych i wirtualnych), kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.2 oraz kupon musi być zawarty za środki z salda depozytowego. Maksymalny możliwy do uzyskania zwrot jest ograniczony np. do 200 PLN w zależności od promocji.

*Oferta ograniczona czasowo oraz do wybranych kodów promocyjnych.


Oferta dla posiadających konto:

Gra bez podatku

Kupony z min 3 zdarzeniami z kursem każdego min 1.25 są powiększane o kwotę niwelującą podatek.

Gra bez podatku live

Promocja obejmuje tylko kupony z jednym lub 2 zdarzeniami (kurs każdego min 1.2) Zwrot niwelujący podatek zostaje przypisany do kuponu z najniższą wygraną spośród trzech objętych promocją. Kwota jest doliczana do salda głównego.

Wysokie kursy

oferujemy najwyższe kursy na wybrane topowe zdarzenia i porównujemy naszą ofertę z ofertą konkurencji.

TOTALbonus

im więcej zdarzeń tym większa wygrana. W zależności od tego ile zdarzeń znajduje się na kuponie powiększamy wygraną o dany procent, maksymalnie możemy powiększyć wygraną o 113%.

Bezpieczny zakład

kupon z min 10 zdarzeniami za min 10 PLN z kursem każdego min 1.2 jest objęty promocją bezpieczny zakład. W przypadku nietrafienia jednego zdarzenia wygrana będzie równa stawce.

Freebet urodzinowy

Jeśli gracz posiada zweryfikowane konto dokonał kiedykolwiek wpłaty na 10 PLN oraz zawarł jakikolwiek zakład z salda głównego to w dniu urodzin przysługuje mu freebet 10 PLN.

TOTALBOOST

polega na podniesieniu kursu wybranych opcji zdarzeń lub zdarzenia do wyższego poziomu niż wynika to ze standardowej oferty bukmachera TOTALbet. (tylko SOLO)

TOTALHIT

TOTALhit polega na podniesieniu kursów na wybrany mecz do wyższego poziomu niż wynika to ze standardowej oferty bukmachera TOTALbet. (SOLO lub AKO – dostępny w szybkich linkach na górze strony)

Loteria Lucky Look

Codziennie przez 100 dni losujemy osoby uprawnione do odbioru freebetów od 10 aż do 100 PLN. Wszystkie nieodebrane nagrody przechodzą na następne losowanie co sprawia że z każdym dniem losujemy coraz więcej freebetów.

TOTAL VI

cashback dla najlepszych Graczy, którzy otrzymują status VIP GOLD. Nagrodami w programie TOTAL VIP są darmowe zakłady, a dla osób które zdobędą status VIP GOLD dodatkowo Cashback % z części dokonanego obrotu na saldo główne!

anuluj 
wyczyść kupon 
KUPON
0
0 zł
mecz
typ
kurs
dodaj mecz na kupon klikając w kurs
wygrane z uwzględnieniem aktywnych bonusów
pokaż wygrane pozostałych firm
zminimalizuj

Stawka  zł
AKTYWNE BONUSY Betclic BETFAN Fortuna PZBuk Superbet Totalbet Totolotek