Aktualne promocje bukmacherów

FORTUNA, BETCLIC, BETFAN, TOTOLOTEK, TOTALBET, ETOTO, LVBET, NOBLEBET

FORTUNA

Bez ryzyka do 600 PLN !

Zakład bez ryzyka. Wygrana albo zwrot stawki do 600 zł – bez żadnych haczyków !

Aktualizacja warunków z 04.07.2022

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

Co to oznacza?
Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Dodatkowo:
+ 10 zł za pierwszą wpłatę (przyznawane w postaci punktów lojalnościowych FKP)
+ 20 zł za pełną rejestrację (weryfikację) (przyznawany w postaci punktów lojalnościowych FKP)
+ bonus od drugiego depozytu 50% do 200 zł (w postaci punktów lojalnościowych FKP)

Punkty lojalnościowe możesz wymienić na zakłady sportowe.
Spróbuj swoich sił i zagraj. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.

Jak  będzie wyglądała ścieżka klienta?

 1. Rejestracja z kodem promocyjnym
 2. Potwierdzenie tożsamości w ciągu 28 dni od rejestracji (za to klient otrzymuje bonus w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które można wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł, obrót bez kursu minimalnego) (bez zmian)
 3. Pierwszy depozyt (pierwszy kupon zawarty przez gracza po rejestracji będzie Zakładem bez ryzyka) (bez zmian)
 4. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzymuje freebet w wysokości 10 zł w formie punktów Fortuna Klub Plus (trzeba za nie zagrać, bez kursu minimalnego, wygraną można wypłacić)
 5. Drugi depozyt (w ciągu 2 dni od rejestracji klient będzie mógł aktywować bonus od drugiej wpłaty, po aktywacji bonusu i dokonaniu wpłaty bonus zostanie przyznany natychmiastowo, w punktach FKP, będzie to 50% kwoty wpłaconej w ramach drugiego depozytu, jest to maksymalnie 200 zł).

Szczegóły bonusu >> TUTAJ

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie, możesz się ZAREJESTROWAĆ. Z kodem promocyjnym BETER dostajesz:
Zakład bez ryzyka do 600 zł + 10 zł za pierwszą wpłatę + 20 zł za rejestrację + bonus od drugiego depozytu do 50% do 200 zł. Łączny bonus to aż do 830 PLN !

BETFAN

Więcej grasz, więcej masz – odbieraj 79 zł co tydzień!

Promocja ta stanowi ukłon w stronę stałych klientów BETFAN, którzy będą odwiedzali BETFAN każdego tygodnia. Od teraz mogą oni odbierać cotygodniowy freebet o wartości nawet do 79 zł za swoje kupony. Co należy zrobić, aby wziąć udział w akcji?

Dowiedz się więcej TUTAJ

Nie masz jeszcze konta w BETFAN ?
Rejestrując się z kodem promocyjnym BETER otrzymasz zakład bez ryzyka 600zł cashback + 60zł Freebet, oraz bonus do 1000zł przy drugim depozycie!

ETOTO

Inter – Barca Gol Lewego KURS 100

GRUBA OFERTA DLA NOWYCH GRACZY

1. Załóż konto w ETOTO.
2. Dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty (natychmiastowe potrojenie środków na grę).
3. Jeśli Twój depozyt wyniósł min. 50 zł, możesz skorzystać z podwyższonego kursu na gola Lewandowskiego w meczu z Interem!
4. Postaw na gola Lewego po MEGA KURSIE 100,00 (bez podatku).
5. Jeśli Robert Lewandowski zdobędzie bramkę, otrzymasz nawet do 100 złotych w formie gotówki (obrót nie jest wymagany).

Ważne: MEGA KURS na gola Lewandowskiego mogą zagrać tylko osoby, które nie miały konta gracza w ETOTO do 01.10.2022 godz. 23:59.

Więcej szczegółów TUTAJ
Załóż konto w ETOTO TUTAJ

Do końca promocji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeżeli nie masz jeszcze konta w ETOTO, możesz założyć je teraz i skorzystać oferty powitalnej: Bonus do pierwszego depozytu 200% aż do 200zł

Gruby Bonus 200%

Bez obrotu !

Nowa Promocja w eToto!

 1. Załóż konto w ETOTO, dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty do 200 złotych (natychmiastowe potrojenie środków na grę).
 2. Wystarczy, że zagrasz raz za kwotę równą otrzymanemu bonusowi (mogą to być zakłady zawarte wyłącznie za swoje wpłacone środki) i możesz dokonać wypłaty!
 3. Bonusem nie musisz ani razu obracać. To jedyny w Polsce bonus bez obrotu!

Więcej szczegółów TUTAJ

Jeżeli nie masz jeszcze konta w ETOTO, możesz założyć je teraz i skorzystać oferty powitalnej: Bonus do pierwszego depozytu 200% aż do 200zł

LVBET

500 PLN na weekend

klasyczny bonus od kolejnego depozytu 50% do 500 PLN. Przy wpłacie 1000 PLN otrzymujesz bonus 500 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych

Więcej o promocji TUTAJ

Do końca promocji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Codzienny Cashback 25PLN/50PLN

Zasady promocji są banalnie proste, przekonaj się sam i weź udział w zabawie:

 1. Na początku każdego tygodnia kliknij BIORĘ UDZIAŁ, aby zarejestrować się do promocji,
 2. Dokonaj wpłaty za minimum 50 PLN, aby odebrać zwrot 25 PLN, natomiast wpłata 100 PLN (lub więcej) uprawnia Cię do odebrania zwrotu do 50 PLN,
 3. Tego samego dnia postaw wpłacone środki na ofertę sportową,
 4. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany to po wpłacie 50 PLN otrzymasz zwrot stawki 25 PLN, a po wpłacie 100 PLN (lub więcej) zwrot 50 PLN,
 5. Ekwiwalent 25 PLN otrzymasz w bonusie 1 PLN z mnożnikiem kursu x25, natomiast ekwiwalent 50 PLN otrzymasz w bonusie 2 PLN z mnożnikiem kursu x25.

Więcej o promocji TUTAJ

Nie masz jeszcze konta w LVBET ? Możesz zmienić to teraz. ▸ZAREJESTRUJ SIĘ◂ z kodem promocyjnym: BETER i odbierz bonusy! Pakiet powitalny obejmuje: DARMOWY ZAKŁAD 20 PLN + BONUS POWITALNY 1500 PLN przy pierwszym depozycie + 1500 PLN przy drugim depozycie + 333 PLN ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie rejestracji.

Powitalne 600 PLN Na Karty & Wirtualki

Odbierz bonus powitalny od pierwszego depozytu na Sporty Wirtualne i Gry Karciane. Zastosuj się do instrukcji poniżej i ciesz się z dodatkowych 600 PLN:

 1. Zarejestruj się,
 2. Dokonaj depozytu za minimum 20 PLN wybierając w zakładce WPŁATA “Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki”,
 3. Otrzymasz bonus w wysokości 100% od swojego depozytu. Przy wpłacie 600 PLN otrzymujesz bonus 600 PLN,
 4. Odbierz bonus i sprawdź szeroką ofertę Sportów Wirtualnych oraz Gier Karcianych.

Po wybraniu “Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki” gracz nie będzie mógł skorzystać z bonusu 2000 PLN od pierwszego depozytu. Natomiast bonus 1000 PLN od drugiego depozytu oraz 333 PLN w zakładzie bez ryzyka będą dalej dostępne dla gracza.

Więcej informacji o promocji TUTAJ

Nie masz jeszcze konta w LVBET ? Możesz zmienić to teraz. ▸ZAREJESTRUJ SIĘ◂ z kodem promocyjnym: BETER i odbierz bonusy! Pakiet powitalny obejmuje: DARMOWY ZAKŁAD 20 PLN + BONUS POWITALNY 1500 PLN przy pierwszym depozycie + 1500 PLN przy drugim depozycie + 333 PLN ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie rejestracji.

NOBLEBET

Rozgrzewka przed mundialem

Od poniedziałku 03.10.2022 (od 10:00) do soboty 19.11.2022 (23:59) Noblebet będzie oferował promocję: Rozgrzewka przed mundialem. Pierwsza część rozgrzewki potrwa przez najbliższy miesiąc i będzie skupiała się na grze bez podatku na ligi krajów, które zagrają na MŚ Katar 2022. Co tydzień 8 lig (najwyższa klasa rozgrywkowa) z krajów, które wystąpią na MŚ będzie można grać bez podatku pod warunkiem, że rozgrywane są mecze w tych ligach. Na start ruszają z grupami A i B MŚ Katar 2022.

Warunki promocji:
Stwórz kupon kombinacyjny (min. 2 zdarzenia),
Stworzony kupon musi mieć kurs min. 2.20,
Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć piłkarskich lig (najwyższa klasa rozgrywkowa) z krajów grających na MŚ, pierwszy tydzień grupy A i B

Więcej informacji TUTAJ

Do końca promocji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

BONUS WEEKENDOWY

Akcja “Bonus weekendowy” to klasyczny bonus od wpłaty dla Ciebie co weekend w Noblebet! Na Twoim koncie czeka dodatkowe 200 PLN przy depozycie

Zasady wykorzystania bonusu:

Przy wpłacie 400 PLN otrzymasz bonus w wysokości 200 PLN. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe, które podlegają warunkom obrotu. Aby zagrać za środki bonusowe przygotuj kupon z kursem min. 1.85, a następnie aktywuj kupon klikając pole “Użyj bonusu”.

Więcej informacji TUTAJ

Do końca promocji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nowy powiększony bonus powitalny 2 500 PLN !

Noblebet wychodzi z nowym lepszym bonusem powitalnym 2500 PLN. Największa zmiana w pakiecie oprócz kwoty, to bonus od pierwszego depozytu będzie bonusem klasycznym, od drugiego depozytu z mnożnikiem, a od trzeciego depozytu będzie na gry karciane i sporty wirtualne.

Pakiet powitalny typu Premium daje możliwość odebrania dodatkowo aż 2500 PLN:

Bonus od pierwszego depozytu 100% do 1250 PLN
Graj bez podatku przez 30 dni po rejestracji
Bonus od drugiego depozytu 50% do 1000 PLN
Bonus od trzeciego depozytu 100% do 250 PLN na gry karciane i sporty wirtualne

Więcej informacji TUTAJ

Mini program lojalnościowy

Noblebet uruchomił nową stałą promocją “Lojalni zyskują podwójnie”.
Aby załapać się do wypłaty bonusu w każdą środę trzeba w przeciągu tygodnia postawić min. 5 kuponów za środki własne za min. kwotę 350 PLN (bonus 25 PLN) lub min. 10 kuponów za środki własne za min. kwotę 700 PLN (bonus 50 PLN). Nagradzana jest stała aktywność na dystansie tygodnia.

Więcej informacji TUTAJ

E-Sport Booster Plan

Promocja skierowana do graczy e-sportowych, podobnie jak w przypadku Królewskich Kursów będą boostowane mecze (w określonych turniejach), z tym wyjątkiem, że w tym przypadku Noblebet udostępnia graczom kalendarz boostowanych turniejów na cały miesiąc. Kalendarz będzie uzupełniany na początku każdego kolejnego miesiąca. Promocja jest ważna od 14.01.2022 do odwołania.

Więcej informacji TUTAJ

400 PLN na start Gry i Wirtuale

Bonus powitalny 100%, aż do 400 PLN do wykorzystania na platformie Gier i Sportów Wirtualnych

Sprawdź jak możesz odebrać bonus:

 1. Zarejestruj konto.
 2. Dokonaj depozytu minimum 10 PLN zaznaczając pole “400 PLN NA START GRY I WIRTUALE”.
 3. Na konto gracza zostanie dodana równowartość Twojej wpłaty do 400 PLN.
 4. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe, które podlegają warunkom 5-krotnego obrotu.

Więcej informacji TUTAJ

Luksusowe AKO+

Promocja Luksusowe AKO+ w Noblebet zostaje przedłużona! Promocja jest automatycznym boostem kursu przy spełnieniu odpowiednich warunków. Stwórz swój kupon kombi, z kursem minimalnym pojedynczej selekcji 1.30, a Noblebet podwyższy dla Ciebie kurs całkowity, aż do 100%. Możesz wygrać nawet dwa razy więcej!
Więcej informacji TUTAJ

Do końca promocji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

anuluj 
wyczyść kupon 
KUPON
0
0 zł
mecz
typ
kurs
dodaj mecz na kupon klikając w kurs
wygrane z uwzględnieniem aktywnych bonusów
pokaż wygrane pozostałych firm
zminimalizuj

Stawka  zł
AKTYWNE BONUSY BetclicBETFANFortunaPZBukSuperbetTotalbetTotolotek