Oferta bukmachera

21 marca 2019 | Jak grać?

Bukmacherzy w Polsce posiadają w swojej ofercie zarówno zakłady na sport jak również na inne wydarzenia np. ze świata polityki czy showbiznesu. Od kilku lat polscy operatorzy coraz więcej uwagi poświęcają również ofercie zakładów na esport. Natomiast od 2017 roku możliwe jest zawieranie zakładów na sporty wirtualne.

Obecnie każdy z operatorów umożliwia zawieranie zakładów na setki meczów, do każdego oferując do typowania dziesiątki wydarzeń pobocznych nazywanych potocznie marketami lub podgrami.

Aktualną ofertę firm bukmacherskich w Polsce możemy podzielić na:

Zakłady sportowe – Czyli zakłady na najpopularniejsze dyscypliny sportowe podzielone na rozgrywki (ligi, puchary, turnieje itp.). Mowa tutaj zarówno o meczach piłkarskiej Ligi Mistrzów czy tenisowego Wimbledonu jak również o rozgrywkach niższej rangi np. polskie 5.ligi w piłce nożnej czy turnieje tenisowe rangi ITF.

Zakłady niesportowe – Ta kategoria zakładów zależy przede wszystkim od kreatywności bukmacherów danego operatora. Większość operatorów posiada w swojej ofercie zakłady na wydarzenia polityczne takie jak wybory prezydenckie czy parlamentarne zarówno w Polsce jak i za granicą. Dużą popularnością cieszą się również zakłady związane z showbiznesem np. na nagrody filmowe: Oscary, Złote Globy czy Emmy.

Zakłady na wyścigi zwierząt – Kategoria zakładów, która przywędrowała do Polski z Wielkiej Brytanii. Aktualnie takie zakłady znajdziesz tylko w ofercie Totolotka.

Zakłady na sporty wirtualne – To rodzaj zakładów polegający na odgadywaniu generowanych komputerowo zdarzeń dotyczących sportowej rywalizacji ludzi lub zwierząt. Innymi słowy: co kilka minut masz możliwość zawrzeć zakład na wygenerowany przez komputer fikcyjny mecz np. piłki nożnej. Kursy odzwierciedlają matematyczne szanse zajścia poszczególnych zdarzeń.

Zakłady na esport – Czyli rywalizację w grach komputerowych. Szacuje się, że w 2019 roku sportem elektronicznym będzie interesować się około 345 milionów osób na całym świecie. Dlatego, firmy bukmacherskie coraz mocniej interesują się tą forma rywalizacji i od kilku lat rozwijają ofertę zakładów dotyczącą najpopularniejszych gier.

Dostępność powyższych kategorii zakładów przedstawiamy w poniższej tabeli:

kategorie STS Fortuna Totolotek Milenium etoto forbet Lvbet Superbet
zakłady sportowe
zakłady niesportowe
zakłady na wyścigi zwierząt
zakłady na sporty wirtualne
zakłady na esport

 

Istotne jest również rozróżnienie oferty, która dotyczy typowania przed rozpoczęciem wydarzenia np. meczu, lub już w trakcie jego trwania:

Oferta PREMATCH

To oferta zakładów na zdarzenia przed ich rozpoczęciem np. można zawrzeć zakład na mecz piłki nożnej pomiędzy Barceloną i Realem Madryt już na kilka dni, godzin czy minut przez rozpoczęciem tego spotkania.

Oferta LIVE

To oferta zakładów na zdarzenia, które już się rozpoczęły i właśnie trwają (rozgrywają się) np. można zawrzeć zakład na mecz piłki nożnej pomiędzy Barceloną i Realem Madryt zarówno w pierwszej minucie spotkania jak również w 88.minucie tego meczu.

Zarejestruj się z kodem: BETER i odbierz: 600zł bez ryzyka
+ 10zł + 20zł

Gwarantowana promocja powitalna: 1560zł, oraz 100zł bez ryzyka! Kod: BETER

Zarejestruj się z kodem promocyjnym: BETERPL i odbierz Freebet do 200zł
Z kodem BETER odbierzesz
Bonus do pierwszego depozytu 200% aż do 200zł!

Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny od wpłaty aż do 2000zł! i Maxizysk 200zł!

Z kodem BETER odbierzesz pakiet powitalny 2000zł + 20zł bez depozytu!

Zarejestruj się i odbierz Freebet 50zł oraz CashBack do 1000zł za pierwszy nietrafiony kupon!

Z kodem: BETER bonus 200% od pierwszej wpłaty, do 300zł! Wpłacasz 150zł, grasz za 450zł!

Rejestrując się z kodem: BETER dostajesz zakład bez ryzyka do 1000zł! CASHBACK!
Z kodem: BETER zwrot za pierwszy zakład do 110zł! Bonus do 500zł od drugiej wpłaty!

Cashback 1300zł + 200zł na start + 20zł za apkę, a z kodem BETER +20zł (przy 1 wpłacie min. 50zł)

anuluj 
wyczyść kupon 
KUPON
0
0 zł
mecz
typ
kurs
dodaj mecz na kupon klikając w kurs
wygrane z uwzględnieniem aktywnych bonusów
pokaż wygrane pozostałych firm
zminimalizuj

Stawka  zł
AKTYWNE BONUSY BetclicBETFANFortunaPZBukSuperbetTotalbetTotolotek