Bukmacherzy - Noblebet

Legalna firma bukmacherska w Polsce
Pełna nazwa:

Polski Bukmacher spółka z o.o.

Siedziba: ul. Limanowskiego 10, Dąbrowa Górnicza

Udział w rynku:

Brak danych odnośnie udziału w rynku. Rok założenia: 2019 (w Polsce)

Najważniejsze:

Z

Szybka rejestracja

Tak, konto tymczasowe: Rejestracja

Szybkie wpłaty

Tak. Link
R

Szybkie wypłaty

Tak. Link

Info z oficjalnej strony (cytat):

A TERAZ DROGI GRACZU, OPOWIEM CI PEWNĄ HISTORIĘ….

Wszystko zaczęło się od spotkania grona ludzi – prawdziwych miłośników sportu, biznesu i wielkich emocji. Ludzie Ci, profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, zapragnęli stworzyć firmę bukmacherską inną od wszystkich. Elitarny, nowoczesny, bezpieczny klub gracza, który zapewniłby emocje i obsługę na najwyższym poziomie, ofertę odpowiadającą najbardziej wymagającej klienteli oraz ekskluzywny charakter. Wtedy to właśnie powstała idea Noblebet.
Z tą myślą przewodnią zatrudniono zespół doświadczonych pracowników z ogromną pasją do zakładów sportowych. To oni niestrudzenie budowali w pełni polską markę bukmachera Noblebet, którego również ja, z dumą przyznaję, jestem częścią.
Nasza firma szczyci się transparentnymi zasadami i podejściem FAIR PLAY do gracza. Dokładamy najwyższych starań abyś zawsze czuł się komfortowo, przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowane bonusy i promocje. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz sportów – od krykieta po e-sport. Łączymy tradycję najlepszych praktyk z nowoczesnością na miarę trzeciej dekady XXI wieku.
Oprócz rozrywki i powiększania portfeli naszym graczom, priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo. Nasza Polityka Prywatności dba o ochronę przekazanych nam informacji i danych. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych systemów płatności. Działamy pod nadzorem Ministerstwa Finansów, które znając nasz profesjonalizm, nie wahało się przyznać nam zezwolenia nr. PS4.6831.28.2017, które ważne jest do dnia 21.01.2025r. Nasza siedziba znajduje się pod adresem: Polski Bukmacher Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza, ul. Limanowskiego 10, KRS: 0000687635, NIP: 6292481907, REGON: 367989720.
I to już jest koniec krótkiej historii, którą miałem Ci do opowiedzenia, Drogi Graczu… Teraz pora żebyś Ty zaczął pisać swoją historię – razem z nami!

k

Regulamin

Zezwolenie:

Polski Bukmacher Sp z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów dnia 3 stycznia 2019 r. o numerze PS4.6831.28.2017

Usunąć wszystko?
Nie 
Tak 
KUPON
0
0[zł]
dodaj mecz na kupon klikając w kurs

Stawka [zł]
AKTYWNE BONUSY BetclicBETFANFortunaPZBukSuperbetTotalbetTotolotek