Serie A – 20. kolejka

automatyczne zapowiedzi spotkań

Poniższe zapowiedzi zostały wygenerowane automatycznie. Więcej tutaj

 

Torino FC vs. Fiorentina

W piątek w 20. rundzie włoskiej Serie A, Torino FC na własnym stadionie powalczy o punkty z ACF Fiorentiną, pierwszy gwizdek o 20:45.

Obie drużyny dzieli pięć pozycji w tabeli ligowej, przyjezdna Fiorentina jest dwunastą drużyną i nad siedemnastym Torino ma 7 punktów przewagi. Poprzedni mecz między tymi drużynami rozgrywany był na stadionie Fiorentiny, która pokonała swojego rywala 1:0.

Drużyna prowadzona przez Marco Giampaolo w obecnym sezonie nie pokonała jeszcze rywali na własnym stadionie, chociaż rozegrała już dziewięć meczów przed własną publicznością. Przyjezdna ekipa Cesare Prandelliego w delegacji pokonała rywali w jednym z dziewięciu spotkań. Aktualna średnia zdobytych bramek Torino przed własną publicznością wynosi 1,44, natomiast straconych 2 gola na mecz. W przypadku Fiorentiny średnie te wynoszą odpowiednio 1 i 2,33 gola na mecz. Gospodarze w obecnym sezonie mają na swoim koncie cztery mecze bez strzelonej bramki, goście natomiast rozegrali siedem takich spotkań.

Do siatki przeciwników w drużynie Torino najczęściej trafiał Andrea Belotti, który ma w dorobku dziewięć goli. Najlepszym strzelcem ACF Fiorentiny jest Dusan Vlahovic, który zgromadził jak dotychczas siedem goli.

Torino zremisowało w dwóch ostatnich meczach ligowych.

Bologna vs. AC Milan

W meczu 20. kolejki włoskiej Serie A w sobotę o 15:00 na Stadio Renato Dall’Ara, Bologna FC podejmie AC Milan.

Gospodarze zajmują trzynastą pozycję w tabeli ligowej, natomiast przyjezdny zespół Milanu jest liderem tabeli. Drużyny mają odpowiednio 20 i 43 punkty na koncie. Ostatni mecz obu drużyn odbył się na stadionie Milanu i zakończył się wygraną gospodarzy 2:0.

Piłkarze Bologny wygrali cztery spośród dziewięciu domowych meczów, a Milan osiem razy triumfował na boiskach rywali, gdzie rozegrał dziewięć meczów i pozostaje niepokonany w meczach wyjazdowych. Aktualna średnia zdobytych i straconych bramek Bologny przed własną publicznością jest taka sama i wynosi 1,89 gola na mecz. W przypadku Milanu średnie te wynoszą odpowiednio 2,11 i 0,78 gola na mecz. Gospodarze rozegrali dotychczas sześć meczów, w których nie zdobyli bramki, goście na swoim koncie mają jedno takie spotkanie.

Najlepszym strzelcem Bologny jest Roberto Soriano z sześcioma golami na koncie. W zespole Milanu najwięcej bramek, czyli 12, ma Zlatan Ibrahimovic.

Sampdoria vs. Juventus

W meczu 20. kolejki włoskiej Serie A w sobotę o 18:00 na Stadio Luigi Ferraris, UC Sampdoria podejmie Juventus FC.

Będzie to starcie dziesiątej drużyny z czwartą drużyną w tabeli ligowej, przyjezdny Juventus ma przewagę aż 10 punktów nad gospodarzami. Ostatni mecz obu drużyn odbył się na stadionie Juventusu i zakończył się wygraną gospodarzy 3:0.

W spotkaniach przed własną publicznością Sampdoria odnotowała cztery zwycięstwa spośród dziewięciu rozegranych spotkań, natomiast przyjezdny Juventus rozegrał dziewięć meczów wyjazdowych, z których cztery razy wyszedł zwycięsko. Atak gospodarzy w meczach u siebie posiada średnią liczbę strzelonych bramek na poziomie 1,89 gola na mecz, natomiast obrona traci 1,56 gola na mecz. Goście w meczach wyjazdowych aplikują swoim przeciwnikom średnio 2,11 gola na mecz, inkasując 1,11. W tym sezonie Sampdoria rozegrała trzy spotkania, w których nie zdobyła bramki. Goście z Juventusu w dwóch ze swoich dotychczasowych spotkań nie strzelili gola.

W zespole Sampdorii bramkarzy przeciwników najczęściej pokonywał Fabio Quagliarella, który zdobył siedem bramek, a najlepszym snajperem Juventusu FC jest Cristiano Ronaldo z 15 golami na koncie. S

Sampdoria wygrała w dwóch ostatnich meczach ligowych.

Inter Mediolan vs. Benevento

W ramach 20. kolejki włoskiej Serie A, Inter Mediolan gościć będzie Benevento, mecz rozegra się w sobotę o 20:45.

Obie drużyny dzieli 9 pozycji w tabeli ligowej, przyjezdne Benevento jest jedenastą drużyną i do wicelidera Interu traci aż 19 punktów. W ostatnim starciu obu zespołów, w którym Inter gościł na obiekcie Benevento, mecz zakończył się przegraną Benevento 2:5.

Inter pokonał rywali na własnym stadionie w siedmiu z dziewięciu domowych meczów. Benevento na wyjeździe wygrało cztery z dziewięciu meczów w delegacji. Grając przed własną publicznością Inter zdobył dotychczas 25 bramek tracąc przy tym 13, co daje odpowiednio 2,78 i 1,44 gola na mecz. Goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych strzelili 12 goli, tracąc 16, taki dorobek daje średnią 1,33 strzelonych i 1,78 straconych bramek na mecz. Jak do tej pory Inter nie strzelił gola w jednym ze swoich ligowych meczów. Tymczasem Benevento nie zaliczyło gola w czterech spotkaniach tego sezonu.

Do siatki przeciwników w drużynie Interu najczęściej trafiał Romelu Lukaku, który ma w dorobku 12 goli. Najlepszym strzelcem Benevento jest Gianluca Caprari, który zgromadził jak dotychczas cztery gole.

Specia Calcio vs. Udinese

W meczu 20. kolejki włoskiej Serie A w niedzielę o 12:30 na Stadio Alberto Picco, Spezia Calcio podejmie Udinese Calcio.

Gospodarze zajmują piętnastą pozycję w tabeli ligowej, natomiast przyjezdny zespół Udinese jest na czternastym miejscu. Obie drużyny mają po 18 punktów na koncie. Ostatni mecz obu drużyn odbył się na stadionie Udinese i zakończył się wygraną gości 2:0.

Drużyna prowadzona przez Vinzenzo Italiano wygrała jeden z dziewięciu meczów u siebie. Przyjezdna ekipa Luci Gottiego w delegacji pokonała rywali w dwóch z dziewięciu spotkań. Grając przed własną publicznością Spezia zdobyła dotychczas 10 bramek tracąc przy tym 18, co daje odpowiednio 1,11 i 2 gola na mecz. Goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych strzelili 13 goli, tracąc 16, taki dorobek daje średnią 1,44 strzelonych i 1,78 straconych bramek na mecz. Jak do tej pory Spezia nie strzeliła gola w czterech ze swoich ligowych meczów. Tymczasem Udinese nie zaliczyło gola w siedmiu spotkaniach tego sezonu.

W zespole Spezii bramkarzy przeciwników najczęściej pokonywał M’Bala Nzola, który zdobył dziewięć bramek, a najlepszym snajperem Udinese Calcio jest Rodrigo De Paul z czterema golami na koncie.

Goście w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych remisowali.

Atalanta Bergamo vs. S.S. Lazio

W niedzielę w 20. rundzie włoskiej Serie A, Atalanta Bergamo na własnym stadionie powalczy o punkty z S.S. Lazio, pierwszy gwizdek o 15:00.

W tym spotkaniu zmierzą się zespoły, które dzielą trzy pozycje w tabeli, Atalanta z 36 punktami na koncie jest aktualnie piąta, a Lazio z 34 punktami jest siódme. Poprzednie starcie obu zespołów odbyło się na terenie obecnych gości, wówczas górą byli goście, którzy pokonali Lazio 4:1.

W spotkaniach przed własną publicznością Atalanta odnotowała pięć zwycięstw spośród dziewięciu rozegranych spotkań, natomiast przyjezdne Lazio rozegrało dziewięć meczów wyjazdowych, z których pięć razy wyszło zwycięsko. W spotkaniach na Stadio Atleti Azzurri d’Italia Atalanta strzela średnio 2,44 gola na mecz, a traci 1,11 gola na mecz. Lazio w meczach wyjazdowych straciło dotychczas 1,33 gola na mecz, strzelając około 1,78 gola. Jak do tej pory Atalanta nie strzeliło gola w trzech ze swoich ligowych meczów. Tymczasem Lazio nie zaliczyło gola w jednym spotkaniu tego sezonu.

W zespole Bergamo bramkarzy przeciwników najczęściej pokonywał Luis Fruto Muriel, który zdobył 11 bramek, a najlepszym snajperem S.S. Lazio jest Ciro Immobile z 13 golami na koncie.

Goście zainkasowali komplet punktów w ostatnich czterech spotkaniach ligowych.

Cagliari Calcio vs. US Sassuolo

W ramach 20. kolejki włoskiej Serie A, Cagliari Calcio gościć będzie US Sassuolo, mecz rozegra się w niedzielę o 15:00.

Obie drużyny dzieli 9 pozycji w tabeli ligowej, przyjezdne Sassuolo jest dziewiątą drużyną i nad osiemnastym Cagliari ma aż 16 punktów przewagi. Ostatni mecz obu drużyn odbył się na stadionie Sassuolo i zakończył się remisem 1:1.

Cagliari pokonało rywali na własnym stadionie w dwóch z dziewięciu domowych meczów. Sassuolo na wyjeździe wygrało pięć z dziesięciu meczów w delegacji. W spotkaniach na Sardegna Areny Cagliari strzela średnio 1,33 gola na mecz, a traci 2 gola na mecz. Sassuolo w meczach wyjazdowych straciło dotychczas 1,7 gola na mecz, strzelając około 1,9 gola. Gospodarze rozegrali dotychczas sześć meczów, w których nie zdobyli bramki, goście na swoim koncie mają trzy takie spotkania.

Najlepszym strzelcem Cagliari jest Joao Pedro z 10 golami na koncie. W zespole Sassuolo najwięcej bramek, czyli siedem, ma Domenico Berardi.

Gospodarze nie mogą się aktualnie pochwalić najlepszą formą. Mają na koncie serię sześciu przegranych spotkań ligowych.

Crotone vs. Genoa

W meczu 20. kolejki włoskiej Serie A w niedzielę o 15:00 na Stadio Ezio Scida, FC Crotone podejmie Genuę CFC.

W tym spotkaniu zmierzą się zespoły, które dzielą cztery pozycje w tabeli, Crotone z 12 punktami na koncie jest aktualnie ostatnią drużyną w tabeli, a Genoa z 18 punktami jest szesnasta. Poprzedni mecz między tymi drużynami rozgrywany był na stadionie Genui, która pokonała swojego rywala 4:1.

W spotkaniach przed własną publicznością Crotone odnotowało trzy zwycięstwa spośród dziewięciu rozegranych spotkań, natomiast przyjezdna Genoa rozegrała dziewięć meczów wyjazdowych, z których raz wyszła zwycięsko. Aktualna średnia zdobytych bramek Crotone przed własną publicznością wynosi 1,44, natomiast straconych 1,89 gola na mecz. W przypadku Genui średnie te wynoszą odpowiednio 0,56 i 1,56 gola na mecz. Gospodarze w obecnym sezonie mają na swoim koncie sześć meczów bez strzelonej bramki, goście natomiast rozegrali sześć takich spotkań.

Najskuteczniejszym strzelcem Crotone jest Nwankwo Simy, który siedem razy pokonał bramkarzy rywali. Mattia Destro strzelił siedem razy dla Genui CFC.

SSC Napoli vs. Parma

Już w niedzielę o 18:00 w spotkaniu 20. kolejki włoskiej Serie A, SSC Napoli powalczy o punkty przed własną publicznością z Parmą Calcio.

W tym spotkaniu zmierzą się zespoły, które dzieli aż 13 pozycji w tabeli, Napoli z 34 punktami na koncie jest aktualnie szóste, a Parma z 13 punktami jest przedostatnią drużyną w tabeli ligowej. Ostatni mecz obu drużyn odbył się na stadionie Parmy i zakończył się wygraną gości 2:0.

W spotkaniach przed własną publicznością Napoli odnotowało pięć zwycięstw spośród dziewięciu rozegranych spotkań, natomiast przyjezdna Parma rozegrała dziewięć meczów wyjazdowych, z których raz wyszła zwycięsko. W spotkaniach na Stadio San Paolo Napoli strzela średnio 2,78 gola na mecz, a traci 1,11 gola na mecz. Parma w meczach wyjazdowych straciła dotychczas 2,33 gola na mecz, strzelając około 1,22 gola. W tym sezonie Napoli rozegrało trzy spotkania, w których nie zdobyło bramki. Goście z Parmy w dziesięciu ze swoich dotychczasowych spotkań nie strzelili gola.

W zespole Napoli bramkarzy przeciwników najczęściej pokonywał Lorenzo Insigne, który zdobył dziewięć bramek, a najlepszym snajperem Parmy Calcio jest Yao Kouassi Gervinho z czterema golami na koncie.

AS Roma vs. Hellas Verona

W ramach 20. kolejki włoskiej Serie A, AS Roma gościć będzie Hellas Veronę, mecz rozegra się w niedzielę o 20:45.

W tym spotkaniu zmierzą się zespoły, które dzieli pięć pozycji w tabeli, Roma z 37 punktami na koncie jest aktualnie trzecia, a Verona z 30 punktami jest ósma. Poprzedni mecz między tymi drużynami rozgrywany był na stadionie Verony, która pokonała swojego rywala 3:0.

W spotkaniach przed własną publicznością Roma odnotowała siedem zwycięstw spośród dziesięciu rozegranych spotkań, nie przegrywając żadnego, natomiast przyjezdna Verona rozegrała dziewięć meczów wyjazdowych, z których trzy razy wyszła zwycięsko. W spotkaniach na Stadio Olimpico Roma strzela średnio 2,5 gola na mecz, a traci 1,2 gola na mecz. Verona w meczach wyjazdowych straciła dotychczas 0,89 gola na mecz, strzelając około 1,11 gola. W tym sezonie Roma rozegrała cztery spotkania, w których nie zdobyła bramki. Goście z Verony w czterech ze swoich dotychczasowych spotkań nie strzelili gola.

Do siatki przeciwników w drużynie Romy najczęściej trafiał Henrik Mkhitaryan, który ma w dorobku osiem goli. Najlepszym strzelcem Hellas Verony jest Mattia Zaccagni, który zgromadził jak dotychczas pięć goli

Oferta

ALL
dziś
jutro
04.03 [CZ]
05.03 [PT]
06.03 [SB]
07.03 [ND]
08.03 [PN]
<1.20
<1.40
<1.60
<1.80
<2.00
Włochy 1.Włochy
data 1 X 2 % #
Lazio Roma
AC Torino<2.00 <1.80 <1.60
dziś
18:30
eTOTOeTOTO;
1.49
betXbetX;
4.65
LVbetLVbet;
8.30
0.67% 13
1.47 4.60 7.20 3.66%
1.46 4.45 6.90 5.46%
1.45 4.65 7.30 4.17%
1.49 4.50 7.00 3.62%
1.47 4.42 6.83 5.29%
1.46 4.60 7.20 4.12%
1.47 4.40 8.10 3.10%
1.47 4.30 8.30 3.33%
1.43 4.35 8.00 5.42%
1.47 4.25 7.45 4.98%
1.47 4.50 7.20 4.14%
1.48 4.40 6.80 5.00%
1.48 4.25 7.19 5.01%
średnia 1.47 4.44 7.34
Juventus
Spezia Calcio<2.00 <1.80 <1.60 <1.40
dziś
20:45
eTOTOeTOTO;
1.29
betXbetX;
6.80
LVbetLVbet;
14.00
-0.63% 13
1.26 5.80 11.00 5.70%
1.27 5.90 10.00 5.69%
1.25 6.80 12.00 3.04%
1.29 6.00 10.00 4.19%
1.27 5.88 10.16 5.59%
1.27 6.20 11.00 3.96%
1.26 6.25 13.00 3.06%
1.24 6.40 14.00 3.41%
1.22 6.50 13.00 5.04%
1.26 6.25 10.25 5.12%
1.25 6.50 11.50 4.08%
1.28 6.00 10.00 4.79%
1.22 6.50 13.08 5.00%
średnia 1.26 6.23 11.46
Sassuolo
Napoli
jutro
18:30
TotolotekTotolotek;
3.78
eWinnereWinner;
3.68
eTOTOeTOTO;
2.10
1.25% 13
3.50 3.60 2.02 5.85%
3.50 3.60 2.02 5.85%
3.60 3.65 2.05 3.96%
3.55 3.60 2.10 3.57%
3.41 3.68 2.05 5.28%
3.60 3.65 2.05 3.96%
3.65 3.55 2.06 4.11%
3.75 3.55 2.06 3.38%
3.70 3.50 2.05 4.38%
3.55 3.60 2.02 5.45%
3.60 3.55 2.07 4.26%
3.50 3.60 2.05 5.13%
3.78 3.50 2.00 5.03%
średnia 3.59 3.59 2.05
AC Milan
Udinese<2.00
jutro
20:45
eTOTOeTOTO;
1.91
TotolotekTotolotek;
3.70
SuperbetSuperbet;
4.60
1.12% 13
1.84 3.60 4.20 5.94%
1.84 3.60 4.20 5.94%
1.85 3.65 4.30 4.71%
1.91 3.65 4.20 3.56%
1.88 3.58 4.17 5.11%
1.87 3.65 4.30 4.13%
1.85 3.60 4.50 4.05%
1.90 3.45 4.55 3.60%
1.83 3.55 4.55 4.79%
1.85 3.50 4.45 5.10%
1.82 3.65 4.60 4.08%
1.87 3.60 4.20 5.06%
1.78 3.70 4.59 4.99%
średnia 1.85 3.60 4.37
Bergamo
FC Crotone<2.00 <1.80 <1.60 <1.40
jutro
20:45
eTOTOeTOTO;
1.22
TotolotekTotolotek;
7.55
LVbetLVbet;
16.00
1.46% 13
1.19 7.00 13.00 6.01%
1.19 6.90 13.50 5.93%
1.20 7.30 14.00 4.17%
1.22 7.20 13.00 3.55%
1.20 6.95 12.92 5.46%
1.20 7.40 14.00 3.99%
1.20 7.50 14.50 3.56%
1.19 7.30 16.00 3.98%
1.19 7.25 14.00 4.97%
1.20 7.15 13.00 5.01%
1.20 7.25 14.20 4.17%
1.20 7.00 13.00 5.31%
1.18 7.55 14.27 5.00%
średnia 1.20 7.21 13.80
Benevento Calcio
Verona
jutro
20:45
LVbetLVbet;
3.30
kilka firm
3.30
eTOTOeTOTO;
2.41
2.10% 13
3.15 3.20 2.30 6.47%
3.15 3.20 2.30 6.47%
3.25 3.30 2.35 3.63%
3.20 3.25 2.41 3.51%
3.17 3.22 2.30 6.08%
3.25 3.30 2.34 3.81%
3.15 3.25 2.40 4.18%
3.30 3.25 2.30 4.55%
3.25 3.25 2.35 4.09%
3.20 3.25 2.30 5.50%
3.20 3.20 2.40 4.17%
3.20 3.25 2.37 4.21%
3.22 3.15 2.37 5.00%
średnia 3.21 3.24 2.35
Cagliari
Bologna
jutro
20:45
SuperbetSuperbet;
2.70
kilka firm
3.30
LVbetLVbet;
2.90
1.82% 13
2.55 3.20 2.80 6.18%
2.56 3.20 2.79 6.15%
2.60 3.30 2.85 3.85%
2.65 3.25 2.80 4.22%
2.56 3.22 2.79 5.96%
2.60 3.30 2.85 3.85%
2.65 3.30 2.77 4.14%
2.60 3.25 2.90 3.71%
2.60 3.20 2.85 4.80%
2.55 3.25 2.80 5.70%
2.70 3.25 2.75 4.17%
2.60 3.25 2.80 4.95%
2.58 3.25 2.82 4.99%
średnia 2.60 3.25 2.81
Fiorentina
AS Roma
jutro
20:45
kilka firm
3.80
eWinnereWinner;
3.62
eTOTOeTOTO;
2.08
2.02% 13
3.65 3.55 2.00 5.57%
3.65 3.55 2.00 5.57%
3.70 3.60 2.05 3.59%
3.65 3.55 2.08 3.64%
3.53 3.62 2.03 5.21%
3.70 3.60 2.03 4.07%
3.75 3.50 2.05 4.02%
3.80 3.50 2.04 3.91%
3.80 3.50 2.00 4.89%
3.65 3.55 2.00 5.57%
3.75 3.50 2.05 4.02%
3.65 3.55 2.05 4.35%
3.78 3.60 1.97 4.99%
średnia 3.70 3.55 2.03
Genoa
Sampdoria Genoa
jutro
20:45
LVbetLVbet;
3.00
FortunaFortuna;
3.20
eTOTOeTOTO;
2.70
1.62% 13
2.90 3.05 2.60 5.73%
2.88 3.05 2.58 6.27%
2.95 3.15 2.65 3.38%
2.90 3.10 2.70 3.78%
2.88 3.07 2.58 6.06%
2.95 3.15 2.65 3.38%
2.94 3.20 2.57 4.17%
3.00 3.05 2.60 4.58%
2.95 3.05 2.65 4.42%
2.90 3.10 2.60 5.20%
2.95 3.10 2.65 3.89%
2.90 3.10 2.65 4.48%
2.94 3.15 2.55 4.98%
średnia 2.93 3.10 2.62
Parma
Inter Milan<2.00 <1.80 <1.60 <1.40
04.03
20:45
TotolotekTotolotek;
10.54
kilka firm
6.00
eTOTOeTOTO;
1.31
2.49% 13
10.00 5.80 1.27 5.98%
10.00 5.80 1.27 5.98%
10.00 5.90 1.28 5.07%
10.00 5.80 1.31 3.58%
9.96 5.77 1.27 6.11%
10.00 6.00 1.29 4.19%
9.90 5.85 1.30 4.12%
10.00 5.80 1.29 4.76%
10.25 6.00 1.27 5.16%
9.35 5.75 1.30 5.01%
10.30 5.70 1.30 4.18%
9.80 5.80 1.28 5.57%
10.54 5.75 1.28 5.00%
średnia 10.01 5.82 1.29
Spezia Calcio
Benevento Calcio
06.03
15:00
eTOTOeTOTO;
2.25
kilka firm
3.55
ForbetForbet;
3.30
2.92% 13
2.16 3.45 3.25 6.05%
2.16 3.45 3.25 6.05%
2.15 3.45 3.25 6.27%
2.25 3.50 3.25 3.79%
2.14 3.43 3.20 7.13%
2.20 3.55 3.30 3.93%
2.23 3.40 3.20 5.50%
2.20 3.55 3.25 4.39%
2.15 3.45 3.25 6.27%
2.16 3.50 3.25 5.64%
2.20 3.50 3.20 5.28%
2.22 3.50 3.25 4.39%
2.20 3.45 3.17 5.99%
średnia 2.19 3.48 3.24
Udinese
Sassuolo
06.03
18:00
eTOTOeTOTO;
2.48
kilka firm
3.50
kilka firm
2.96
2.68% 13
2.37 3.40 2.90 6.09%
2.37 3.40 2.91 5.97%
2.35 3.40 2.90 6.45%
2.48 3.45 2.95 3.21%
2.35 3.36 2.88 7.04%
2.41 3.45 2.95 4.38%
2.40 3.35 2.96 5.30%
2.40 3.50 2.95 4.14%
2.40 3.40 2.90 5.56%
2.37 3.45 2.95 5.08%
2.40 3.45 2.90 5.13%
2.42 3.40 2.90 5.22%
2.29 3.50 2.96 6.02%
średnia 2.39 3.42 2.92
Juventus
Lazio Roma<2.00
06.03
20:45
eTOTOeTOTO;
1.87
kilka firm
3.80
LVbetLVbet;
4.35
2.78% 13
1.81 3.75 4.20 5.72%
1.81 3.75 4.20 5.72%
1.80 3.75 4.20 6.03%
1.87 3.75 4.20 3.95%
1.79 3.69 4.14 7.12%
1.83 3.80 4.30 4.22%
1.85 3.70 4.15 5.18%
1.85 3.75 4.35 3.71%
1.80 3.75 4.30 5.48%
1.81 3.80 4.25 5.09%
1.85 3.75 4.10 5.11%
1.85 3.75 4.20 4.53%
1.78 3.80 4.25 6.02%
średnia 1.82 3.75 4.22
AS Roma
Genoa<2.00 <1.80 <1.60
07.03
12:30
eTOTOeTOTO;
1.48
LVbetLVbet;
4.75
LVbetLVbet;
8.20
0.82% 13
1.43 4.60 7.00 5.95%
1.43 4.55 7.00 6.19%
1.45 4.55 7.00 5.23%
1.48 4.60 7.00 3.59%
1.43 4.49 6.85 6.80%
1.45 4.70 7.20 4.13%
1.44 4.55 7.20 5.31%
1.43 4.75 8.20 3.18%
1.38 4.65 7.75 6.87%
1.44 4.65 7.10 5.03%
1.45 4.50 7.10 5.27%
1.46 4.60 7.00 4.52%
1.38 4.70 7.54 7.00%
średnia 1.43 4.61 7.23
FC Crotone
AC Torino
07.03
15:00
LVbetLVbet;
4.05
FortunaFortuna;
3.55
eTOTOeTOTO;
2.06
1.40% 13
3.85 3.35 1.98 6.33%
3.85 3.35 1.98 6.33%
3.85 3.35 2.00 5.82%
3.90 3.40 2.06 3.60%
3.81 3.34 1.97 6.95%
3.95 3.45 2.02 3.81%
3.85 3.55 1.96 5.16%
4.05 3.45 2.00 3.68%
3.90 3.40 2.00 5.05%
3.90 3.40 1.99 5.30%
3.85 3.30 2.05 5.06%
3.85 3.40 2.02 4.89%
3.47 3.40 2.05 7.01%
średnia 3.85 3.40 2.01
Fiorentina
Parma<2.00
07.03
15:00
eTOTOeTOTO;
1.91
LVbetLVbet;
3.70
kilka firm
4.30
2.64% 13
1.84 3.55 4.20 6.33%
1.84 3.55 4.25 6.05%
1.85 3.55 4.25 5.75%
1.91 3.60 4.20 3.94%
1.83 3.52 4.17 7.03%
1.87 3.65 4.30 4.13%
1.90 3.50 4.15 5.30%
1.88 3.70 4.30 3.47%
1.83 3.60 4.20 6.23%
1.85 3.60 4.30 5.09%
1.90 3.50 4.20 5.01%
1.87 3.55 4.20 5.45%
1.83 3.55 4.13 7.03%
średnia 1.86 3.57 4.22
Verona
AC Milan<2.00
07.03
15:00
LVbetLVbet;
4.35
TotolotekTotolotek;
3.65
eTOTOeTOTO;
1.97
1.15% 13
4.10 3.50 1.89 5.87%
4.05 3.50 1.89 6.17%
4.05 3.50 1.90 5.89%
4.10 3.55 1.97 3.32%
4.01 3.46 1.88 7.03%
4.20 3.60 1.92 3.67%
4.20 3.55 1.88 5.17%
4.35 3.45 1.93 3.79%
4.20 3.40 1.90 5.85%
4.10 3.55 1.90 5.19%
4.30 3.60 1.85 5.09%
4.00 3.50 1.92 5.65%
4.16 3.65 1.80 6.99%
średnia 4.14 3.52 1.89
Sampdoria Genoa
Cagliari
07.03
18:00
eTOTOeTOTO;
2.32
kilka firm
3.55
kilka firm
3.15
3.02% 13
2.22 3.50 3.10 5.87%
2.22 3.50 3.10 5.87%
2.20 3.50 3.10 6.28%
2.32 3.50 3.10 3.93%
2.21 3.44 3.06 7.00%
2.26 3.55 3.15 4.16%
2.25 3.45 3.15 5.18%
2.25 3.55 3.15 4.36%
2.25 3.50 3.10 5.27%
2.23 3.50 3.15 5.16%
2.25 3.50 3.10 5.27%
2.27 3.50 3.10 4.88%
2.20 3.50 3.03 7.03%
średnia 2.24 3.50 3.11
Napoli
Bologna<2.00 <1.80
07.03
20:45
eTOTOeTOTO;
1.63
kilka firm
4.25
PZBukPZBuk;
5.75
2.27% 13
1.58 4.10 5.40 6.20%
1.58 4.10 5.40 6.20%
1.60 4.10 5.40 5.41%
1.63 4.10 5.40 4.26%
1.57 4.06 5.35 7.02%
1.60 4.20 5.60 4.17%
1.60 4.10 5.40 5.41%
1.60 4.25 5.60 3.89%
1.55 4.15 5.75 6.00%
1.59 4.15 5.50 5.17%
1.60 4.15 5.35 5.29%
1.62 4.10 5.40 4.64%
1.55 4.25 5.28 6.98%
średnia 1.59 4.14 5.45
Inter Milan
Bergamo
08.03
20:45
eTOTOeTOTO;
2.09
ForbetForbet;
3.65
LVbetLVbet;
3.75
1.91% 12
2.00 3.55 3.55 6.34%
2.00 3.55 3.55 6.34%
2.09 3.60 3.60 3.40%
1.99 3.52 3.53 6.99%
2.04 3.65 3.65 3.81%
2.06 3.50 3.55 5.28%
2.05 3.55 3.75 3.62%
2.00 3.50 3.65 5.97%
2.01 3.60 3.60 5.31%
2.05 3.55 3.60 4.73%
2.05 3.55 3.55 5.12%
2.02 3.40 3.56 7.01%
średnia 2.03 3.54 3.60
Lazio Roma
FC Crotone<2.00 <1.80 <1.60 <1.40
12.03
15:00
eTOTOeTOTO;
1.34
TotolotekTotolotek;
6.25
LVbetLVbet;
10.00
0.63% 10
1.30 5.60 9.20 5.65%
1.29 5.40 9.00 7.15%
1.29 5.30 8.70 7.88%
1.34 5.60 9.20 3.35%
1.32 5.80 9.60 3.42%
1.29 5.90 10.00 4.47%
1.27 6.00 9.75 5.66%
1.31 5.60 9.30 4.95%
1.32 5.60 9.00 4.73%
1.22 6.25 9.97 8.00%
średnia 1.30 5.71 9.37
Bergamo
Spezia Calcio<2.00 <1.80 <1.60 <1.40
12.03
20:45
eTOTOeTOTO;
1.32
TotolotekTotolotek;
6.75
LVbetLVbet;
11.00
-0.34% 10
1.28 5.80 9.20 6.24%
1.27 5.70 9.00 7.40%
1.27 5.60 8.90 7.83%
1.32 6.00 9.20 3.29%
1.30 6.00 9.60 4.01%
1.26 6.20 11.00 4.59%
1.25 6.25 10.75 5.30%
1.29 5.95 9.50 4.85%
1.30 5.80 9.20 5.03%
1.20 6.75 10.15 8.00%
średnia 1.27 6.01 9.65
Sassuolo
Verona
13.03
15:00
eTOTOeTOTO;
2.42
TotolotekTotolotek;
3.15
TotolotekTotolotek;
3.49
1.72% 10
2.32 3.05 3.35 5.74%
2.30 3.00 3.30 7.11%
2.30 3.00 3.25 7.58%
2.42 3.10 3.35 3.43%
2.36 3.10 3.40 4.04%
2.35 3.05 3.45 4.33%
2.35 3.05 3.40 4.75%
2.32 3.10 3.35 5.21%
2.37 3.05 3.35 4.83%
2.10 3.15 3.49 8.02%
średnia 2.32 3.07 3.37
Benevento Calcio
Fiorentina
13.03
18:00
LVbetLVbet;
4.25
TotolotekTotolotek;
3.25
eTOTOeTOTO;
2.11
1.69% 10
4.00 3.15 2.03 6.01%
4.00 3.10 2.02 6.76%
3.95 3.05 2.00 8.10%
4.00 3.15 2.11 4.14%
4.10 3.20 2.06 4.18%
4.25 3.15 2.07 3.58%
4.15 3.15 2.05 4.62%
4.05 3.15 2.04 5.46%
4.00 3.15 2.08 4.82%
3.51 3.25 2.05 8.04%
średnia 4.00 3.15 2.05
Genoa
Udinese
13.03
20:45
kilka firm
3.30
TotolotekTotolotek;
3.00
eTOTOeTOTO;
2.60
2.10% 10
3.20 2.90 2.50 5.73%
3.15 2.86 2.48 7.03%
3.15 2.85 2.45 7.65%
3.20 2.90 2.60 4.19%
3.25 2.95 2.55 3.88%
3.30 2.90 2.55 4.00%
3.30 2.90 2.55 4.00%
3.25 2.90 2.50 5.25%
3.20 2.90 2.55 4.95%
3.11 3.00 2.35 8.04%
średnia 3.21 2.91 2.51
Bologna
Sampdoria Genoa
14.03
12:30
kilka firm
2.30
ForbetForbet;
3.35
LVbetLVbet;
3.45
2.31% 10
2.20 3.25 3.35 6.07%
2.18 3.25 3.30 6.94%
2.15 3.20 3.25 8.53%
2.30 3.30 3.35 3.63%
2.24 3.35 3.40 3.91%
2.20 3.30 3.45 4.74%
2.25 3.30 3.40 4.16%
2.20 3.30 3.35 5.61%
2.27 3.25 3.35 4.67%
2.30 3.20 3.01 7.95%
średnia 2.23 3.27 3.32
Parma
AS Roma<2.00 <1.80
14.03
15:00
kilka firm
5.50
kilka firm
4.10
eTOTOeTOTO;
1.68
2.10% 10
5.20 4.00 1.62 5.96%
5.00 4.00 1.61 7.11%
4.95 3.95 1.60 8.02%
5.00 4.10 1.68 3.91%
5.20 4.10 1.64 4.60%
5.50 4.05 1.64 3.85%
5.50 4.05 1.62 4.60%
5.20 4.10 1.63 4.97%
5.00 4.00 1.65 5.61%
5.21 3.80 1.60 8.01%
średnia 5.18 4.02 1.63
AC Torino
Inter Milan<2.00 <1.80 <1.60
14.03
15:00
LVbetLVbet;
8.20
kilka firm
5.00
eTOTOeTOTO;
1.45
1.16% 10
7.00 4.80 1.40 6.55%
7.00 4.75 1.40 6.77%
6.80 4.70 1.40 7.41%
7.00 4.90 1.45 3.66%
7.40 5.00 1.42 3.94%
8.20 4.95 1.40 3.83%
7.75 5.00 1.37 5.90%
7.20 4.90 1.41 5.22%
7.00 4.90 1.43 4.62%
6.97 4.50 1.40 8.00%
średnia 7.23 4.84 1.41
Cagliari
Juventus<2.00 <1.80 <1.60
14.03
18:00
LVbetLVbet;
6.70
TotolotekTotolotek;
4.80
eTOTOeTOTO;
1.55
0.27% 10
5.80 4.60 1.50 5.65%
5.60 4.50 1.49 7.19%
5.50 4.45 1.50 7.32%
5.60 4.60 1.55 4.11%
5.80 4.70 1.52 4.31%
6.70 4.65 1.49 3.54%
6.50 4.65 1.46 5.38%
5.80 4.65 1.51 4.97%
5.60 4.60 1.52 5.39%
6.35 4.80 1.40 8.01%
średnia 5.93 4.62 1.49
AC Milan
Napoli
14.03
20:45
eTOTOeTOTO;
2.60
TotolotekTotolotek;
3.20
kilka firm
3.05
2.50% 10
2.50 3.10 2.95 6.16%
2.48 3.05 2.94 7.12%
2.45 3.05 2.90 8.09%
2.60 3.10 3.00 4.05%
2.55 3.15 3.05 3.75%
2.55 3.10 3.05 4.26%
2.55 3.10 3.05 4.26%
2.50 3.10 3.00 5.59%
2.55 3.10 2.95 5.37%
2.40 3.20 2.85 8.00%
średnia 2.51 3.11 2.97
AC Torino
Sassuolo
17.03
15:00
ForbetForbet;
3.40
ForbetForbet;
3.45
eTOTOeTOTO;
2.26
2.65% 9
3.30 3.35 2.17 6.24%
3.30 3.35 2.15 6.67%
3.25 3.30 2.15 7.58%
3.35 3.40 2.26 3.51%
3.40 3.45 2.20 3.85%
3.35 3.40 2.20 4.72%
3.35 3.40 2.17 5.35%
3.35 3.35 2.22 4.75%
3.21 3.30 2.15 7.97%
średnia 3.32 3.37 2.19

Aktualizacja: 2:13 02.03.2021

 

Zarejestruj się z kodem promocyjnym: BETER i odbierz bonusy: 2000zł + 210zł + 20zł

Zarejestruj się z kodem BETER i odbierz bonus powitalny 1200zł
oraz 29zł freebet!

Zarejestruj się z kodem promocyjnym: BETERPL
i odbierz 550zł cashback

Zamień 100zł na 300zł. Bonus 200% od pierwszego depozytu, aż do 200zł!

Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny od wpłaty aż do 2000zł! i Maxizysk 200zł!

Freebet 20+20zł za rejestrację.
Największy bonus powitalny 5000zł !

Z kodem BETER odbierzesz pakiet powitalny 3333zł + 20zł bez depozytu!

Bonus powitalny do 500zł! Zainstaluj aplikację mobilną i odbierz jeszcze 49zł!
Zarejestruj się i skorzystaj z CashBack do 200zł za pierwszy nietrafiony kupon!

Z kodem: BETER 600zł cashback i bonus do 1000zł przy drugim depozycie!

Zwrot za pierwszy zakład do 150zł! Bonus do 500zł od drugiej wpłaty! Kod: BETER

Zarejestruj się i odbierz pakiet powitalny Premium o wartości nawet 2000zł!

Chelsea – Man Utd.

Chelsea – Man Utd.

W niedzielę o 17:30 na Stamford Bridge Chelsea gościć będzie Manchester United. Po tym jak Tuchel objął stery “The Blues” znacznie poprawili wyniki, wygrali 7 z 9 ostatnich meczów…

Oferta bukmachera

Oferta bukmachera

O co można się zakładać?

Wygrana

Jak wyliczyć wygraną?

Czyli ile zjadają nam podatki?

marża

Co to jest marża?

Czym jest i jak się ją wylicza?

Czym jest kurs?

Czym jest kurs?

Czym jest i skąd się bierze?

anuluj 
wyczyść kupon 
KUPON
0
0 zł
mecz
typ
kurs
dodaj mecz na kupon klikając w kurs
wygrane z uwzględnieniem aktywnych bonusów
pokaż wygrane pozostałych firm
zminimalizuj

Stawka  zł
AKTYWNE BONUSY BetclicBETFANFortunaPZBukSuperbetTotalbetTotolotek