La Liga – 21. kolejka

automatyczne zapowiedzi spotkań

Poniższe zapowiedzi zostały wygenerowane automatycznie. Więcej tutaj

 

Valladolid vs. Huesca

Już w piątek o 21:00 w spotkaniu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga, Real Valladolid powalczy o punkty przed własną publicznością z SD Huescą.

Gospodarze zajmują szesnastą pozycję w tabeli ligowej, natomiast przyjezdny zespół Huesci jest na ostatnim miejscu. Drużyny mają odpowiednio 20 i 13 punktów na koncie. Poprzednie starcie obu zespołów odbyło się na terenie obecnych gości, a drużyny podzieliły się punktami, remisując 2:2.

Drużyna prowadzona przez Sergio Gonzaleza wygrała dwa z dziesięciu meczów u siebie. Przyjezdna ekipa Pachety w delegacji w obecnym sezonie nie pokonała jeszcze rywali, chociaż rozegrali już 10 takich spotkań. Aktualna średnia zdobytych bramek Valladolidu przed własną publicznością wynosi 1,1, natomiast straconych 1,6 gola na mecz. W przypadku Huesci średnie te wynoszą odpowiednio 0,9 i 1,9 gola na mecz. W tym sezonie Valladolid rozegrał osiem spotkań, w których nie zdobył bramki. Goście z Huesci w dziewięciu ze swoich dotychczasowych spotkań nie strzelili gola.

W zespole Valladolidu bramkarzy przeciwników najczęściej pokonywał Marcos Andre, który zdobył trzy bramki, a najlepszym snajperem SD Huesci jest Rafael Mir Vicente z trzema golami na koncie.

Valladolid remisował w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych z rzędu.

Eibar vs. Sevilla FC

W sobotę w 21. rundzie hiszpańskiej La Liga, SD Eibar na własnym stadionie powalczy o punkty z Sevillą FC, pierwszy gwizdek o 14:00.

Będzie to starcie piętnastej drużyny z czwartą drużyną w tabeli ligowej, przyjezdna Sevilla ma przewagę aż 16 punktów nad gospodarzami. Poprzednie starcie obu zespołów odbyło się na terenie obecnych gości, wówczas górą byli goście, którzy pokonali Sevillę 1:0.

Eibar pokonał rywali na własnym stadionie w jednym z dziesięciu domowych meczów. Sevilla na wyjeździe wygrała pięć z dziesięciu meczów w delegacji. Aktualna średnia zdobytych bramek Eibaru przed własną publicznością wynosi 0,5, natomiast straconych 1 gola na mecz. W przypadku Sevilli średnie te wynoszą odpowiednio 1,1 i 0,9 gola na mecz. W tym sezonie Eibar rozegrał sześć spotkań, w których nie zdobył bramki. Goście z Sevilli w czterech ze swoich dotychczasowych spotkań nie strzelili gola.

Najlepszym strzelcem Eibaru jest Kike z pięcioma golami na koncie. W zespole Sevilli najwięcej bramek, czyli 12, ma Youssef En-Nesyri.

Podopieczni Julena Lopetegui będą chcieli przedłużyć swoją serię zwycięstw ligowych wynoszącą aktualnie dwa.

Real Madryt vs. Levante

W sobotę w 21. rundzie hiszpańskiej La Liga, Real Madryt na własnym stadionie powalczy o punkty z Levante UD, pierwszy gwizdek o 16:15.

Będzie to starcie wicelidera z dwunastą drużyną w tabeli ligowej, gospodarze mają przewagę aż 17 punktów nad przyjezdnym Levante. W ostatnim starciu obu zespołów, w którym Real gościł na obiekcie Levante, mecz zakończył się przegraną Levante 0:2.

Piłkarze Realu wygrali sześć spośród ośmiu domowych meczów, a Levante raz triumfowało na boiskach rywali, gdzie rozegrało dziesięć meczów. Aktualna średnia zdobytych bramek Realu przed własną publicznością wynosi 1,88, natomiast straconych 0,62 gola na mecz. W przypadku Levante średnie te wynoszą odpowiednio 1,1 i 1,6 gola na mecz. Gospodarze w obecnym sezonie mają na swoim koncie trzy mecze bez strzelonej bramki, goście natomiast rozegrali cztery takie spotkania.

Najlepszym strzelcem Realu jest Karim Benzema z 10 golami na koncie. W zespole Levante najwięcej bramek, czyli osiem, ma Marti Roger.

Podopieczni Paco Lopeza podzielili się punktami ze swoimi rywalami w dwóch ligowych meczach z rzędu.

Valencia vs. Elche

W sobotę w 21. rundzie hiszpańskiej La Liga, Valencia CF na własnym stadionie powalczy o punkty z Elche CF, pierwszy gwizdek o 18:30.

W tym spotkaniu zmierzą się zespoły, które dzieli pięć pozycji w tabeli, Valencia z 20 punktami na koncie jest aktualnie czternasta, a Elche z 17 punktami jest przedostatnią drużyną w tabeli ligowej. W ostatnim starciu obu zespołów, w którym Valencia gościła na obiekcie Elche, mecz zakończył się wygraną Elche 2:1.

W spotkaniach przed własną publicznością Valencia odnotowała dwa zwycięstwa spośród dziesięciu rozegranych spotkań, natomiast przyjezdne Elche rozegrało osiem meczów wyjazdowych, z których dwa razy wyszło zwycięsko. W spotkaniach na Estadio Mestalla Valencia strzela średnio 1,5 gola na mecz, a traci 1,4 gola na mecz. Elche w meczach wyjazdowych straciło dotychczas 1,25 gola na mecz, strzelając około 1 gola. Gospodarze w obecnym sezonie mają na swoim koncie cztery mecze bez strzelonej bramki, goście natomiast rozegrali sześć takich spotkań.

Do siatki przeciwników w drużynie Valencii najczęściej trafiał Carlos Soler Barragán, który ma w dorobku sześć goli. Najlepszym strzelcem Elche CF jest José Antonio Pomares, który zgromadził jak dotychczas cztery gole.

Villarreal vs. Real Sociedad

Już w sobotę o 21:00 w spotkaniu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga, Villarreal CF powalczy o punkty przed własną publicznością z Realem Sociedad.

W tym spotkaniu zmierzą się sąsiedzi z tabeli, Villarreal z 34 punktami na koncie jest aktualnie piąty, a Sociedad z 31 punktami jest szósty. Poprzednie starcie obu zespołów odbyło się na terenie obecnych gości, a drużyny podzieliły się punktami, remisując 1:1.

Drużyna prowadzona przez Unaiego Emery wygrała pięć z dziesięciu meczów u siebie i co warte odnotowania, u siebie jeszcze nie przegrała. Przyjezdna ekipa Imanola Alguacila w delegacji pokonała rywali w pięciu z dziesięciu spotkań. W spotkaniach na Estadio de la Ceramica Villarreal strzela średnio 1,6 gola na mecz, a traci 0,9 gola na mecz. Sociedad w meczach wyjazdowych stracił dotychczas 0,9 gola na mecz, strzelając około 1,7 gola. W tym sezonie Villarreal rozegrał sześć spotkań, w których nie zdobył bramki. Goście z Sociedadu w czterech ze swoich dotychczasowych spotkań nie strzelili gola.

Najlepszym strzelcem Villarrealu jest Gerard Moreno z 10 golami na koncie. W zespole Sociedadu najwięcej bramek, czyli osiem, ma Mikel Oyarzabal.

Gospodarze w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych podzielili się punktami ze swoimi rywalami.

Getafe vs. Alaves

W niedzielę w 21. rundzie hiszpańskiej La Liga, Getafe CF na własnym stadionie powalczy o punkty z Deportivo Alaves, pierwszy gwizdek o 14:00.

W tym spotkaniu zmierzą się zespoły, które dzieli pięć pozycji w tabeli, Getafe z 23 punktami na koncie jest aktualnie trzynaste, a Alaves z 18 punktami jest osiemnaste. Ostatni mecz obu drużyn odbył się na stadionie Alaves i zakończył się bezbramkowym remisem.

Drużyna prowadzona przez Pepe Bordalasa wygrała cztery z dziesięciu meczów u siebie. Przyjezdna ekipa Pablo Machina w delegacji pokonała rywali w dwóch z dziewięciu spotkań. Grając przed własną publicznością Getafe zdobyło dotychczas 9 bramek tracąc przy tym 8, co daje odpowiednio 0,9 i 0,8 gola na mecz. Goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych strzelili 9 goli, tracąc 14, taki dorobek daje średnią 1 strzelonych i 1,56 straconych bramek na mecz. Jak do tej pory Getafe nie strzeliło gola w ośmiu ze swoich ligowych meczów. Tymczasem Alaves nie zaliczyło gola w sześciu spotkaniach tego sezonu.

W zespole Getafe bramkarzy przeciwników najczęściej pokonywał Angel Rodriguez, który zdobył pięć bramek, a najlepszym snajperem Deportivo Alaves jest Jose Joselu z czterema golami na koncie. Podopieczni Pablo Machina będą chcieli przerwać złą passę czterech ligowych porażek.

Cadiz vs. Atletico Madryt

W meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga w niedzielę o 16:15 na Estadio Ramon de Carranza, Cadiz podejmie Atletico Madryt.

Gospodarze zajmują jedenastą pozycję w tabeli ligowej, natomiast przyjezdny zespół Atletico jest liderem tabeli. Drużyny mają odpowiednio 24 i 47 punktów na koncie. W ostatnim starciu obu zespołów, w którym Cadiz gościło na obiekcie Atletico, mecz zakończył się wygraną Atletico 4:0.

Cadiz pokonało rywali na własnym stadionie w dwóch z dziesięciu domowych meczów. Atletico na wyjeździe wygrało sześć z ośmiu meczów w delegacji. Aktualna średnia zdobytych bramek Cadiz przed własną publicznością wynosi 0,9, natomiast straconych 1,3 gola na mecz. W przypadku Atletico średnie te wynoszą odpowiednio 1,5 i 0,62 gola na mecz. W tym sezonie Cadiz rozegrało dziewięć spotkań, w których nie zdobyło bramki. Goście z Atletico w trzech ze swoich dotychczasowych spotkań nie strzelili gola.

Do siatki przeciwników w drużynie Cadiz najczęściej trafiał Alvaro Negredo, który ma w dorobku cztery gole. Najlepszym strzelcem Atletico Madryt jest Luis Suárez, który zgromadził jak dotychczas 12 goli.

Podopieczni Diego Simeone mogą się pochwalić serią siedmiu zwycięskich meczów ligowych.

Granada vs. Celta Vigo

W niedzielę w 21. rundzie hiszpańskiej La Liga, Granada na własnym stadionie powalczy o punkty z Celta Vigo, pierwszy gwizdek o 18:30.

Obie drużyny dzielą trzy pozycje w tabeli ligowej, przyjezdna Celta jest dziesiątą drużyną i do siódmej Granady traci 4 punkty. Ostatni mecz obu drużyn odbył się na stadionie Celty i zakończył się wygraną gospodarzy 3:1.

W spotkaniach przed własną publicznością Granada odnotowała sześć zwycięstw spośród dziesięciu rozegranych spotkań, natomiast przyjezdna Celta rozegrała dziesięć meczów wyjazdowych, z których raz wyszła zwycięsko. W spotkaniach na Estadio Nuevo Los Carmenes Granada strzela średnio 1,6 gola na mecz, a traci 1,3 gola na mecz. Celta w meczach wyjazdowych straciła dotychczas 1,4 gola na mecz, strzelając około 0,9 gola. W tym sezonie Granada rozegrała cztery spotkania, w których nie zdobyła bramki. Goście z Celty w sześciu ze swoich dotychczasowych spotkań nie strzelili gola.

Do siatki przeciwników w drużynie Granady najczęściej trafiał Luis Javier Suarez, który ma w dorobku pięć goli. Najlepszym strzelcem Celty Vigo jest Iago Aspas, który zgromadził jak dotychczas dziewięć goli.

Barcelona vs. Athletic Bilbao

W ramach 21. kolejki hiszpańskiej La Liga, FC Barcelona gościć będzie Athletic Bilbao, mecz rozegra się w niedzielę o 21:00.

Obie drużyny dzieli sześć pozycji w tabeli ligowej, przyjezdne Bilbao jest dziewiątą drużyną i do trzeciej Barcelony traci aż 13 punktów. Poprzednie starcie obu zespołów odbyło się na terenie obecnych gości, wówczas górą byli goście, którzy pokonali Bilbao 3:2.

Barcelona pokonała rywali na własnym stadionie w pięciu z dziewięciu domowych meczów. Bilbao na wyjeździe wygrało jeden z dziewięciu meczów w delegacji. Aktualna średnia zdobytych bramek Barcelony przed własną publicznością wynosi 2,33, natomiast straconych 1,11 gola na mecz. W przypadku Bilbao średnie te wynoszą odpowiednio 0,89 i 1,56 gola na mecz. Gospodarze w obecnym sezonie mają na swoim koncie dwa mecze bez strzelonej bramki, goście natomiast rozegrali sześć takich spotkań.

W zespole Barcelony bramkarzy przeciwników najczęściej pokonywał Lionel Andres Messi, który zdobył 11 bramek, a najlepszym snajperem Athletic Bilbao jest Inaki Williams z czterema golami na koncie.

Barcelona wygrała w czterech ostatnich meczach ligowych.

Real Betis vs. Osasuna

W meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga w poniedziałek o 21:00 na Estadio Benito Villamarin, Real Betis podejmie Osasunę Pampeluna.

Będzie to starcie ósmej drużyny z siedemnastą drużyną w tabeli ligowej, gospodarze mają przewagę ośmiu punktów nad przyjezdną Osasuną. Poprzedni mecz między tymi drużynami rozgrywany był na stadionie Osasuny, która musiała uznać wyższość drużyny przyjezdnej, przegrywając spotkanie 0:2.

Piłkarze Betisu wygrali cztery spośród dziewięciu domowych meczów, a Osasuna raz triumfowała na boiskach rywali, gdzie rozegrała dziesięć meczów. W spotkaniach na Estadio Benito Villamarin Betis strzela i traci średnio 1,33 gola na mecz. Osasuna w meczach wyjazdowych straciła dotychczas 1,5 gola na mecz, strzelając około 0,8 gola. W tym sezonie Betis rozegrał sześć spotkań, w których nie zdobył bramki. Goście z Osasuny w siedmiu ze swoich dotychczasowych spotkań nie strzelili gola.

Najskuteczniejszym strzelcem Betisu jest Sergio Canales Madrazo, który siedem razy pokonał bramkarzy rywali. Roberto Torres strzelił cztery razy dla Osasuny Pampeluna.

Oferta

 

Zarejestruj się z kodem promocyjnym: BETER i odbierz bonusy: 2000zł + 210zł + 20zł

Zarejestruj się z kodem BETER i odbierz bonus powitalny 1200zł
oraz 29zł freebet!

Zarejestruj się z kodem promocyjnym: BETERPL
i odbierz 550zł cashback

Zamień 100zł na 300zł. Bonus 200% od pierwszego depozytu, aż do 200zł!

Zarejestruj się i otrzymaj bonus powitalny od wpłaty aż do 2000zł! i Maxizysk 200zł!

Freebet 20+20zł za rejestrację.
Największy bonus powitalny 5000zł !

Z kodem BETER odbierzesz pakiet powitalny 3333zł + 20zł bez depozytu!

Bonus powitalny do 500zł! Zainstaluj aplikację mobilną i odbierz jeszcze 49zł!
Zarejestruj się i skorzystaj z CashBack do 200zł za pierwszy nietrafiony kupon!

Z kodem: BETER 600zł cashback i bonus do 1000zł przy drugim depozycie!

Zwrot za pierwszy zakład do 150zł! Bonus do 500zł od drugiej wpłaty! Kod: BETER

Zarejestruj się i odbierz pakiet powitalny Premium o wartości nawet 2000zł!

Chelsea – Man Utd.

Chelsea – Man Utd.

W niedzielę o 17:30 na Stamford Bridge Chelsea gościć będzie Manchester United. Po tym jak Tuchel objął stery “The Blues” znacznie poprawili wyniki, wygrali 7 z 9 ostatnich meczów…

Oferta bukmachera

Oferta bukmachera

O co można się zakładać?

Wygrana

Jak wyliczyć wygraną?

Czyli ile zjadają nam podatki?

marża

Co to jest marża?

Czym jest i jak się ją wylicza?

Czym jest kurs?

Czym jest kurs?

Czym jest i skąd się bierze?

anuluj 
wyczyść kupon 
KUPON
0
0 zł
mecz
typ
kurs
dodaj mecz na kupon klikając w kurs
wygrane z uwzględnieniem aktywnych bonusów
pokaż wygrane pozostałych firm
zminimalizuj

Stawka  zł
AKTYWNE BONUSY BetclicBETFANFortunaPZBukSuperbetTotalbetTotolotek